Canston összecsukható karosszék akác fehér olajozott
Cikkszám 5353040Termékleírás
Cikkszám 5353040
A természet szépsége által ihletett dizájn
Vigyen kültéri területére egy csipetnyi természetet a Canston összecsukható karosszékkel! A kiváló minőségű, fehér, olajjal kezelt, akácból készült szék legszembeötlőbb jellemzője a természetes, időtálló lécszerkezet. A kényelmes kartámlák lazításra csábítanak, és fokozott kényelmet nyújtanak. Akár az erkélyen, akár a teraszon helyezi el, ez a fotel ideális társ a szabadban töltött pihentető órákhoz, és bármilyen környezetbe harmonikusan beleillik.
Rugalmas kényelem és nagy fokú stabilitás
Az üléspozíciót saját igényeinek megfelelően alakíthatja, mivel a fotel háttámlája több fokozatban állítható. A dőlésszögtől függően a méretek 82 - 106 cm-es magasság és 75 - 101 cm-es mélység között változhatnak, 60 cm-es szélesség mellett. A kényelmes, 45 cm-es ülésmagasság megkönnyíti a leülést és a felállást. Rugalmas beállítási lehetőségei ellenére a szék rendkívül erős, akár 110 kg-os terhelést is elbír. Élvezze a tartós minőséget és a pihentető pillanatokat a szabad ég alatt!
Pihenőbútorok a kertbe, a teraszra és az erkélyre
Akár napozik, akár pihen vagy vendégeket fogad - kültéri bútoraink ötvözik a kényelmet a stílussal, így Ön minden percét a szabadban akarja majd tölteni.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873330995
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Keret anyag színe: | Natúr |
| Váz anyaga: | Fa |
| Összecsukható: | Összecsukható |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Típus: | Összecsukható szék |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Terhelhetőség(kg): | 110 kg |
| Ülésmélység: | 101 cm |
| Ülésmagasság: | 45 cm |
| Ülésszélesség: | 60 cm |
| Relax-fekvő pozíció: | Relaxáló fekvő pozícióval |
| Üléspárna: | Üléspárna nélkül |
| Fejpárna: | Fejpárna nélkül |
| Háttámla magassága: | 106 cm |
| Hátpárna: | Háttámla nélkül |
| Felület keret anyaga: | Olajozott |
| Dizájn: | Klasszikus |
| Kültérre alkalmas: | Egész éves |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 8,5 kg |
| Magasság: | 106,0 cm |
| Szélesség: | 60,0 cm |
| Mélység: | 101,0 cm |

















