Canston összecsukható szék akác fehér olajozott
Cikkszám 5353024Termékleírás
Cikkszám 5353024
A természet szépsége által ihletett dizájn
Vigyen otthonába egy csipetnyi természetet a Canston összecsukható székkel! A kiváló minőségű akácból készült szék legfőbb vonzerejét fehér, olajjal kezelt felülete adja, ennek köszönheti friss és elegáns megjelenését. A természetes, időtálló lécszerkezet tökéletesen harmonizál a zöld növényekkel, és kellemes hangulatot teremt. Akár az erkélyen, akár a teraszon vagy a kert közepén helyezi el - ez a szék ideális társ a szabadban töltött pihentető órákhoz.
Kompakt méretek és nagy fokú stabilitás
A Canston összecsukható szék nemcsak megjelenésével, hanem praktikus tulajdonságaival is hódít. A 89 cm x 46 cm x 61 cm (Ma x Sz x Mé) méretek és a kényelmes, 44 cm-es ülésmagasság gondoskodik róla, hogy Ön mindig kényelmesen ülhessen. Elegáns megjelenése ellenére igen erős, és akár 110 kg-os terhelést is elbír. Ha pedig máshoz kell a hely, a széket az összecsukható funkciónak köszönhetően könnyen elpakolhatja.
Pihenőbútorok a kertbe, a teraszra és az erkélyre
Akár napozik, akár pihen vagy vendégeket fogad - kültéri bútoraink ötvözik a kényelmet a stílussal, így Ön minden percét a szabadban akarja majd tölteni.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873330971
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Keret anyag színe: | Natúr |
| Váz anyaga: | Fa |
| Összecsukható: | Összecsukható |
| Állítható háttámla: | Nem |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Típus: | Összecsukható szék |
| Kartámasszal: | Karfa nélkül |
| Terhelhetőség(kg): | 110 kg |
| Ülésmélység: | 61 cm |
| Ülésmagasság: | 44 cm |
| Ülésszélesség: | 46 cm |
| Relax-fekvő pozíció: | Relaxáló helyzet nélkül |
| Üléspárna: | Üléspárna nélkül |
| Fejpárna: | Fejpárna nélkül |
| Háttámla magassága: | 89 cm |
| Hátpárna: | Háttámla nélkül |
| Felület keret anyaga: | Olajozott |
| Dizájn: | Klasszikus |
| Kültérre alkalmas: | Egész éves |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5,3 kg |
| Magasság: | 89,0 cm |
| Szélesség: | 46,0 cm |
| Mélység: | 61,0 cm |















