Chelsea egymásba rakható szék fából FSC®
Cikkszám 3408556Termékleírás
Cikkszám 3408556
A Chelsea egymásba rakható szék kiváló kényelmet nyújt. A kényelmes ülőalkalmatosságként szolgáló fa szék tökéletesen illik az erkélyre, a teraszra vagy a kertbe.
Egymásba rakható kerti szék
A tömörfából készült, egymásba rakható szék arra invitálja, hogy a meleg nyári szezont családjával vagy barátaival együtt töltse a szabad ég alatt. Az ülőfelület és a háttámla lamellás megjelenése a tetszetős klasszikusokra épül, rusztikus bájjal bíró angol vidéki stílusban. A helytakarékos tárolás érdekében a fa kerti szék egymásba rakható, ezért balkonszékként vagy kis teraszokra való teraszszékként is használható.
Robusztus és FSC®-tanúsított eukaliptusz fa
A klasszikus kerti szék bizonyítottan fenntartható erdőgazdálkodásból származó, FSC®-tanúsítvánnyal rendelkező eukaliptusz fából készült. Anyagának köszönhetően a szék robusztus és időjárásálló, így ideális kültéri használatra. A kerti szék rendkívül könnyű, és egész egyszerűen elhelyezhető a kívánt helyen. Az összeszerelés is gyors és egyszerű.
Próbálja ki az Ön OBI áruházában
Győződjön meg az anyagról és a kiváló minőségről OBI áruházainkban is. Számos OBI áruházunkban vannak mintadarabok, amelyeket kipróbálhat. A helyszínen lévő kollégáink szívesen adnak Önnek tanácsokat, és segítenek a megrendelésnél.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048124753354,4007876519915,4048126056071,4048126624539
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ülőfelületek anyaga: | Fa |
| Keret anyag színe: | Barna |
| Váz anyaga: | Fa |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Állítható háttámla: | Nem |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Típus: | Egymásra rakható szék |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 7,0 kg |
| Magasság: | 89,0 cm |
| Szélesség: | 57,0 cm |
| Mélység: | 60,0 cm |









