Chelsea összecsukható szék állítható háttámlával FSC®
Cikkszám 2966828Termékleírás
Cikkszám 2966828
A Chelsea összecsukható szék kiváló kényelmet biztosít. A kényelmes ülőhelyként szolgáló fa szék tökéletesen passzol az erkélyre, a teraszra vagy a kertbe.
Magas háttámlájú, összecsukható szék állítható háttámlával
A tömör fából készült összecsukható szék arra csábítja Önt, hogy a meleg nyári szezont együtt töltse családjával vagy barátaival a szabad ég alatt. A háttámla a karfák megemelésével egyénileg állítható, így Ön hátradőlve pihenhet. A helytakarékos tárolás érdekében a fa kerti szék összecsukható, ezért balkonszékként vagy kis teraszokra való teraszszékként is használható.
Rusztikus formaterv lamellás megjelenéssel
Az ülőfelület és a háttámla lamellás megjelenése a tetszetős klasszikusokra épül, rusztikus bájjal bíró angol vidéki stílusban. A lekerekített sarkok szép összképet és kényelmes érzést keltenek.
Robusztus és FSC®-tanúsítvánnyal rendelkező eukaliptusz fa
A klasszikus kerti szék FSC®-tanúsítvánnyal rendelkező eukaliptusz fából készült, amely bizonyítottan fenntartható erdőgazdálkodásból származik. A felületek olajozottak és világosbarna árnyalatúak. Anyagának köszönhetően a kerti szék tartós és időjárásálló, így ideális a kültéri használatra. A kerti szék rendkívül könnyű, és egész egyszerűen elhelyezhető a kívánt helyen. Az összeszerelés is gyors és egyszerű.
Próbálja ki az Ön OBI áruházában
Győződjön meg az anyagról és a kiváló minőségről OBI áruházainkban is. Számos OBI áruházunkban vannak mintadarabok, amelyeket kipróbálhat. A helyszínen lévő kollégáink szívesen adnak Önnek tanácsokat, és segítenek a megrendelésnél.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048124753347,4048126624522,4007876515092
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ülőfelületek anyaga: | Fa |
| Keret anyag színe: | Barna |
| Váz anyaga: | Fa |
| Összecsukható: | Összecsukható |
| Állítható háttámla: | Igen |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Típus: | Összecsukható szék |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 8,5 kg |
| Magasság: | 107,0 cm |
| Szélesség: | 71,0 cm |
| Mélység: | 59,0 cm |







