CMI egymásba rakható szék fekete
Cikkszám 3990660Termékleírás
Cikkszám 3990660
Ez a komfortos kialakítású CMI egymásba rakható szék ideális balkonokra. Fekete színben, kényelmes textil huzattal és stabil acél vázzal ellátott. A helytakarékos tárolás érdekében egymásba rakható.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007876503969,4048124986912,4048124970676
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ülőfelületek anyaga: | Textilek |
| Keret anyag színe: | Fekete |
| Váz anyaga: | Acél |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Állítható háttámla: | Nem |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Típus: | Egymásra rakható szék |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Színes bevonatok: | Fekete |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,10 kg |
| Magasság: | 86,0 cm |
| Szélesség: | 60,0 cm |
| Mélység: | 60,0 cm |






