Davenport II összecsukható szék barna állítható háttámlával FSC®
Cikkszám 3989514Termékleírás
Cikkszám 3989514
Az elegáns Davenport II összecsukható szék kellemes időtöltésre invitál az erkélyen, teraszon vagy a kertben. Kényelmes ülőhelyet biztosít a kerti asztalnál töltött étkezéshez, valamint olvasáshoz vagy napozáshoz. A szék könnyen összecsukható. Ennek köszönhetően helytakarékosan tárolható és könnyedén szállítható. Az összecsukható szék különleges kényelmet biztosít a nagy ülőfelületnek, a magas, több fokozatban állítható háttámlának és két praktikus karfának köszönhetően. Klasszikus kialakítása előkelő és elegáns hatást kelt. A karfa természetes fa szerkezete enyhén erezett. Magassága 106 cm, szélessége 61 cm. Mélysége 66 cm.
Nemes eukaliptusz fa polirattannal kombinálva
A kerti szék kézzel fonott polirattanból készült, ezért egyedi termék. Könnyű, de stabil, szürke színű alumínium vázzal rendelkezik, így a szék könnyedén mozgatható vagy szállítható. A barna polirattan fonat könnyen ápolható és időjárásálló. A kellemesen széles karfák FSC®-tanúsítvánnyal rendelkező kemény eukaliptusz fából készültek, és lehetővé teszik, hogy nyugodtan pihentesse karjait.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007876502351,4048124970850
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ülőfelületek anyaga: | Rattan (polirattan) |
| Keret anyag színe: | Barna |
| Váz anyaga: | Alumínium |
| Összecsukható: | Összecsukható |
| Állítható háttámla: | Igen |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Típus: | Összecsukható szék |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Terhelhetőség(kg): | 110 kg |
| Ülésmagasság: | 44,5 cm |
| Üléspárna: | Üléspárna nélkül |
| Fejpárna: | Fejpárna nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5,5 kg |
| Magasság: | 106,0 cm |
| Szélesség: | 61,0 cm |
| Mélység: | 66,0 cm |









