Egymásra rakható szék 95 cm x 70 cm x 55 cm, acél
Cikkszám 5031406Termékleírás
Cikkszám 5031406
Ez az egymásra rakható szék kiválóan alkalmas a kertben vagy a teraszon üldögélésre. Modern megjelenése bármilyen környezettel harmonizál, és mivel egymásra rakható, könnyen tárolható. A szürke acélhálónak köszönhetően az összecsukható szék időjárásálló és rozsdamentes.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007876510912,4007873338915,4048126060092
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Keret anyag színe: | Szürke |
| Váz anyaga: | Acél |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Állítható háttámla: | Nem |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Típus: | Nyugszék |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Terhelhetőség(kg): | 110 kg |
| Ülésmélység: | 44 cm |
| Ülésmagasság: | 43 cm |
| Ülésszélesség: | 43 cm |
| Relax-fekvő pozíció: | Relaxáló helyzet nélkül |
| Üléspárna: | Üléspárna nélkül |
| Fejpárna: | Fejpárna nélkül |
| Rozsdamentes: | Rozsdamentes |
| Háttámla magassága: | 58 cm |
| Hátpárna: | Háttámla nélkül |
| Felület keret anyaga: | Porszórt |
| Dizájn: | Klasszikus |
| Kültérre alkalmas: | Egész éves |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5,9 kg |
| Magasság: | 95,0 cm |
| Szélesség: | 55,0 cm |
| Mélység: | 70,0 cm |









