Egymásra rakható szék Keter Elisa műanyag szék zöld
Cikkszám 5194220Termékleírás
Cikkszám 5194220
A Keter Elisa egymásra rakható szék a modern kialakítást ötvözi a praktikus funkciókkal, és sokoldalú felhasználásával nyűgöz le. Letisztult vonalaival és stílusos zöld színével a szék stílusos hangsúlyt kölcsönöz a kültérnek. 53 cm szélességének, 61,5 cm mélységének és 78,4 cm magasságának köszönhetően a szék optimális kényelmet biztosít. Az ergonomikus kialakítású karfák és a 78 cm magas háttámla pihentető testtartást biztosítanak, míg a 48,5 cm széles és 40,5 cm mély ülőfelület elegendő helyet kínál. 43,5 cm-es ülésmagasságával a szék szabványos magasságú asztalokhoz ideális.
Praktikus és helytakarékos
Modern megjelenése mellett az Elisa egymásra rakható szék funkcionalitásával is kitűnik. Az egymásra rakható kialakításnak köszönhetően több szék is helytakarékosan tárolható, amikor nincs rájuk szükség. Így különleges alkalmakra ideális kiegészítő ülőalkalmatosság. A robusztus műanyag szerkezet nemcsak tartóssá, hanem könnyen tisztíthatóvá és időjárásállóvá is teszi a széket. Megbízható kültéri társ, amely ötvözi a stílust és a praktikumot.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873338700,8711245160184
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Keret anyag színe: | Zöld |
| Váz anyaga: | Műanyag |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Állítható háttámla: | Nem |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Típus: | Egymásra rakható szék |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Terhelhetőség(kg): | 110 kg |
| Ülésmélység: | 40,5 cm |
| Ülésmagasság: | 43,5 cm |
| Ülésszélesség: | 48,5 cm |
| Relax-fekvő pozíció: | Relaxáló helyzet nélkül |
| Üléspárna: | Üléspárna nélkül |
| Fejpárna: | Fejpárna nélkül |
| Rozsdamentes: | Rozsdamentes |
| Háttámla magassága: | 78 cm |
| Hátpárna: | Háttámla nélkül |
| Dizájn: | Modern |
| Kültérre alkalmas: | Egész éves |
| Színes bevonatok: | Zöld |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,77 kg |
| Magasság: | 78,4 cm |
| Szélesség: | 53,0 cm |
| Mélység: | 61,5 cm |





