Egymásra rakható szék magas háttámlával 56 cm x 52 cm x 90 cm zöld
Cikkszám 3750049Termékleírás
Cikkszám 3750049
Az egymásra rakható szék stabil és masszív tömör műanyagból készült. Időjárásálló és könnyen kezelhető. A szék jellegzetessége a magas háttámla.
A gyártó adatai
Idea Europe GmbH
Bahnhofstrasse 8
9500 Villach
info@ideaonline.at
9006218109147
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ülőfelületek anyaga: | Műanyag |
| Keret anyag színe: | Zöld |
| Váz anyaga: | Műanyag |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Állítható háttámla: | Nem |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Típus: | Egymásra rakható szék |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,65 kg |
| Magasság: | 90,0 cm |
| Szélesség: | 56,0 cm |
| Mélység: | 52,0 cm |




