Fazanda rattan szék rakásolható 75 cm x 56 cm x 61 cm
Cikkszám 4919049Termékleírás
Cikkszám 4919049
A Fazanda rakásolható rattan székek kiváló kényelmet biztosítanak. A szék meggyőző formatervezést kapott. Könnyű, de stabil alumíniumszerkezetének köszönhetően a széket könnyedén mozgathatja. A barna, kézzel szövött polirattan alacsony karbantartási igényű és időjárásálló.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007876001748
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Keret anyag színe: | Barna |
| Váz anyaga: | Acél |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Állítható háttámla: | Nem |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Típus: | Egymásra rakható szék |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Üléspárna: | Üléspárnával |
| Fejpárna: | Fejpárna nélkül |
| Hátpárna: | Háttámla nélkül |
| Dizájn: | Rusztikus |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,88 kg |
| Magasság: | 80,0 cm |
| Szélesség: | 55,5 cm |
| Mélység: | 67,0 cm |









