Glenrio egymásra rakható szék kötél háttámlával acél
Cikkszám 4251575Termékleírás
Cikkszám 4251575
A Glenrio egymásba rakható szék közös étkezésre, kávézásra vagy csevegésre csábít a szabadban. Kellemes alakkal rendelkezik, és lehetővé teszi, hogy kellemes nyári estéket töltsön a kertben vagy az erkélyen. A székek egymásra rakhatók, így gond nélkül tárolhatók. Szürke, filigrán formatervét végigfutó, lekerekített, peremek nélküli vonalvezetés jellemzi. Ez a barátságos, semleges stílus minden környezetbe illik. A kifeszített kötelekből készült háttámla könnyed, levegős hatást kelt.
Könnyen tisztítható és nagyon stabil
Az acél vázat különös stabilitás és elpusztíthatatlanság jellemzi. Jól tisztítható és időjárásálló. A karfák ugyan keskenyek, de a lekerekítésnek köszönhetően kényelmes támaszkodófelületet kínálnak. Egy nagy ülőpárna szolgál puha alátétként. A párna antracitszínű, és harmonizál a vázzal. 3,5 cm-es vastagságával a párna fokozza az ülés kényelmét. Magassága 85 cm, szélessége 62 cm. Mélysége 56 cm.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048124990087
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Keret anyag színe: | Szürke |
| Váz anyaga: | Acél |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Állítható háttámla: | Nem |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Típus: | Egymásra rakható szék |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,30 kg |
| Magasság: | 85,0 cm |
| Szélesség: | 56,0 cm |
| Mélység: | 62,0 cm |





