Greemotion Malta acél kerti szék 54 cm x 74 cm x 91 cm fekete-antracit
Cikkszám 5463278Termékleírás
Cikkszám 5463278
A Greemotion Malta kerti szék fekete és antracit színben praktikus ülőalkalmatosság kültéri használatra. A porszórt acélcsőből (40 mm x 20 mm és 28 mm x 18 mm) készült stabil vázának köszönhetően különösen tartós és időjárásálló - ideális kültéri használatra, például kertben, teraszon vagy erkélyen.
Az ergonomikus kialakítású háttámla és a kényelmes ülőfelület minőségi, 2 x 1-es műanyag speciális szövetborítással van ellátva, amely légáteresztő és könnyen tisztítható. A karfa dekoratív hőátadó nyomólemezzel rendelkezik, amely harmonikusan kiegészíti a kialakítást és kellemes tapintást biztosít. A Greemotion Malta rakásolható szék stílust, kényelmet és tartósságot ötvöz, így tökéletes társ minden pihentető szabadtéri kikapcsolódáshoz.
A textíliák anyagösszetétele: 30% poliészter, 70% polipropilén
A gyártó adatai
TESTRUT (DE) GmbH
Am Schornacker 113
46485 Wesel
service@testrut.de
4005437336902
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Típus: | Egymásra rakható szék |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Terhelhetőség(kg): | 120 kg |
| Üléspárna: | Üléspárna nélkül |
| Fejpárna: | Fejpárna nélkül |
| Dizájn: | Időtlen |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,70 kg |
| Magasság: | 54,0 cm |
| Szélesség: | 74,0 cm |
| Mélység: | 91,0 cm |











