Greenville összecsukható szék állítható háttámlával FSC®
Cikkszám 2966703Termékleírás
Cikkszám 2966703
A Greenville összecsukható szék klasszikus ülőhelyet kínál a kertben vagy a teraszon. A kerti szék közösen töltött pihenésre csábít, és lamellás megjelenésű klasszikus fa formatervével hódít.
Kerti összecsukható szék állítható háttámlával
A magas támlájú szék háttámlája praktikus állítható funkcióval rendelkezik, így hátradőlve pihenhet és gyönyörködhet a kertben. A szék összecsukható a helytakarékos tárolás érdekében.
Kerti szék klasszikus fa kivitelben
Az összecsukható szék FSC®-tanúsítvánnyal rendelkező eukaliptusz fából készült és időjárásálló. Optimálisan kombinálható a sorozat többi modelljével. Rusztikus fából készült lamellás megjelenésével bármilyen kültérbe illeszkedik, és klasszikus bájt kölcsönöz.
Próbálja ki az Ön OBI áruházában
Győződjön meg az anyagról és a kiváló minőségről OBI áruházainkban is. Számos OBI áruházunkban vannak mintadarabok, amelyeket kipróbálhat. A helyszínen lévő kollégáink szívesen adnak Önnek tanácsokat, és segítenek a megrendelésnél.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048124753248
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ülőfelületek anyaga: | Fa |
| Keret anyag színe: | Barna |
| Váz anyaga: | Eukaliptusz |
| Összecsukható: | Összecsukható |
| Állítható háttámla: | Igen |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Típus: | Összecsukható szék |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 7,0 kg |
| Magasság: | 108,0 cm |
| Szélesség: | 72,0 cm |
| Mélység: | 58,0 cm |









