Greenville összecsukható szék karfa nélkül FSC
Cikkszám 2966760Termékleírás
Cikkszám 2966760
A Greenville sorozat összecsukható széke mutatós ülőalkalmatosság, amely illik a sorozat további bútoraihoz. Rusztikus, fából készült lécekből áll, és természetességet kölcsönöz a berendezésnek. Az FSC®-tanúsítvánnyal rendelkező eukaliptuszfa különösen időjárásálló és kiváló minőségű. A széknek nincs karfája. A helytakarékos tárolás érdekében összecsukható.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048124753262
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ülőfelületek anyaga: | Fa |
| Keret anyag színe: | Barna |
| Váz anyaga: | Eukaliptusz |
| Összecsukható: | Összecsukható |
| Állítható háttámla: | Nem |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Típus: | Összecsukható szék |
| Kartámasszal: | Karfa nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,60 kg |
| Magasság: | 93,0 cm |
| Szélesség: | 57,0 cm |
| Mélység: | 47,0 cm |
Az ábrán látható dekoráció nem része a terméknek és a szállítmánynak.















