Keter Mallorca kartámaszos műanyag kerti szék cappuccino
Cikkszám 5286737Termékleírás
Cikkszám 5286737
A Mallorca kerti szék a klasszikus forma és a kényelem ötvözete. A terméket a tartósság és az időjárás viszontagságaival, valamint az UV sugárzással szembeni ellenállás jellemzi. Tisztítása egyszerű, elegendő hozzá csupán egy mosószeres vízbe áztatott puha törlőkendő.
A gyártó adatai
KETER Hungary Kft.
Zsong Völgy 2
4211 Ebes
curver@globalinstore.hu
3253929158056
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Váz anyaga: | Műanyag |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Állítható háttámla: | Nem |
| Típus: | Egymásra rakható szék |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,80 kg |
| Magasság: | 79,0 cm |
| Szélesség: | 58,0 cm |
| Mélység: | 56,0 cm |





