Lechuza fehér étkezőszék 84 cm x 58 cm x 57 cm (Ma x Sz x Ho)
Cikkszám 4999082Termékleírás
Cikkszám 4999082
A Lechuza étkezőszék vonzó fonott szerkezettel rendelkezik, amely nagyon kényelmes és ugyanakkor a kezelése is praktikus. Az ergonomikus kialakítás és az enyhén rugózó felület ideális üléskomfortot biztosít. A légáteresztő háttámla és az ülőfelület meleg időben is maximális kényelmet biztosít. Ha már nincs szükség a székekre, akkor könnyen egymásra rakhatók.
A gyártó adatai
LECHUZA
Industriestr. 3
90599 Dietenhofen
service@lechuza.com
4008789109002
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Keret anyag színe: | Fehér-szürke |
| Váz anyaga: | Műanyag |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Típus: | Egymásra rakható szék |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 7,0 kg |
| Magasság: | 84,0 cm |
| Szélesség: | 58,0 cm |
| Mélység: | 57,0 cm |















