Maryvale kerti fotel FSC szürke
Cikkszám 4411435Termékleírás
Cikkszám 4411435
A szabadtérre tervezett Maryvale kerti fotel pihenésre invitál. Nagy ülőfelületével és alacsony ülésmagasságával kényelmes ülést biztosít. A fotel mérete 81,5 cm x 62 cm x 70,5 cm (Ma x Sz x Mé). A fotel kézzel font polirattan anyagból készült, acél vázzal és FSC-tanúsítvánnyal rendelkező akácfa lábakkal. A kerti szék szürke színű. Poliészterből készült sötétszürke színű párnájával kombinálva nagy kényelmet biztosít.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048126616114
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ülőfelületek anyaga: | Rattan (polirattan) |
| Keret anyag színe: | Szürke |
| Váz anyaga: | Acél |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Állítható háttámla: | Nem |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Típus: | Fotel |
| Kartámasszal: | Karfa nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 6,5 kg |
| Magasság: | 81,5 cm |
| Szélesség: | 62,0 cm |
| Mélység: | 70,5 cm |













