Merrydale rakásolható szék 56 cm x 58 cm x 81 cm zöld
Cikkszám 5353289Termékleírás
Cikkszám 5353289
Élvezze ki a pihentető órákat a szabadban a Merrydale rakásolható székben. A szék modern és minimalista dizájnt és divatos színt kínál. A strapabíró műanyagból készült Merrydale szék nemcsak szép, hanem különösen könnyen tisztítható és időjárásálló is. 110 kg-ig terhelhető, és rakásolva helytakarékosan tárolható. A szék 56 cm-es ülésszélessége, 58 cm-es ülésmélysége és 81 cm-es teljes magassága optimális kényelmet biztosít. Lekerekített karfái kellemes pihenésre csábítanak, így ez lesz az új kedvenc helye a kertben vagy az erkélyen.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873330384
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Keret anyag színe: | Zöld |
| Váz anyaga: | Műanyag |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Állítható háttámla: | Nem |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Típus: | Egymásra rakható szék |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Terhelhetőség(kg): | 110 kg |
| Ülésmélység: | 58 cm |
| Ülésmagasság: | 46 cm |
| Ülésszélesség: | 56 cm |
| Relax-fekvő pozíció: | Relaxáló helyzet nélkül |
| Üléspárna: | Üléspárna nélkül |
| Fejpárna: | Fejpárna nélkül |
| Háttámla magassága: | 81 cm |
| Hátpárna: | Háttámla nélkül |
| Dizájn: | Modern |
| Kültérre alkalmas: | Egész éves |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5,3 kg |
| Magasság: | 81,0 cm |
| Szélesség: | 56,0 cm |
| Mélység: | 58,0 cm |







