Műanyag szék Luna 56 cm x 52 cm x 77 cm fehér
Cikkszám 2899557Termékleírás
Cikkszám 2899557
Műanyag szék fehér színben. Rakásolható. Műanyag, könnyen tisztítható, zöld vagy fehér színben.
Mérete: 56 cm x 52 cm x 77cm
A gyártó adatai
Idea Europe GmbH
Bahnhofstrasse 8
9500 Villach
info@ideaonline.at
9006218105170
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ülőfelületek anyaga: | Műanyag |
| Keret anyag színe: | Fehér |
| Váz anyaga: | Műanyag |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Állítható háttámla: | Nem |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Típus: | Egymásra rakható szék |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,10 kg |
| Magasság: | 77,0 cm |
| Szélesség: | 57,0 cm |
| Mélység: | 51,0 cm |




