OBI Vigo II zsámoly fekete
Cikkszám 3990181Termékleírás
Cikkszám 3990181
A Vigo II zsámoly ideális kiegészítője a sorozatba tartozó többi modellnek. Nemcsak ülésre, hanem a lábak felrakására is használható. Kiválóan alkalmas magazinok vagy könyvek tárolására is, hiszen sokoldalú. A masszív, de könnyű alumíniumból készült grafitszínű váz és a fekete textilhuzat elegáns egységet alkot, és nagyon könnyen ápolható. A helytakarékos tárolás érdekében a 46 cm x 54 cm x 56 cm (Ma x Sz x Mé) méretű zsámoly egymásba rakható.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048124970744,4048124970737
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ülőfelületek anyaga: | Textilek |
| Keret anyag színe: | Fekete |
| Váz anyaga: | Alumínium |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Állítható háttámla: | Nem |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Típus: | Zsámoly |
| Kartámasszal: | Karfa nélkül |
| Színes bevonatok: | Fekete |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,62 kg |
| Magasság: | 46,0 cm |
| Szélesség: | 54,0 cm |
| Mélység: | 56,0 cm |





