Összecsukható szék 112 cm x 81 cm x 60 cm acél
Cikkszám 5031380Termékleírás
Cikkszám 5031380
A tetszés szerint állítható háttámlának köszönhetően ez az összecsukható szék kiválóan alkalmas a kertben vagy a teraszon üldögélésre. Modern megjelenése bármilyen környezettel harmonizál, és mivel összecsukható, könnyen tárolható. A szürke acélhálónak köszönhetően az összecsukható szék időjárásálló és rozsdamentes.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873338908,4007876510905,4048126060085
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Keret anyag színe: | Szürke |
| Váz anyaga: | Acél |
| Összecsukható: | Összecsukható |
| Állítható háttámla: | Igen |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Típus: | Összecsukható szék |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Terhelhetőség(kg): | 110 kg |
| Ülésmélység: | 40 cm |
| Ülésmagasság: | 43 cm |
| Ülésszélesség: | 46 cm |
| Relax-fekvő pozíció: | Relaxáló fekvő pozícióval |
| Üléspárna: | Üléspárna nélkül |
| Fejpárna: | Fejpárna nélkül |
| Rozsdamentes: | Rozsdamentes |
| Háttámla magassága: | 70 cm |
| Hátpárna: | Háttámla nélkül |
| Felület keret anyaga: | Porszórt |
| Dizájn: | Klasszikus |
| Kültérre alkalmas: | Egész éves |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 9,5 kg |
| Magasság: | 112,0 cm |
| Szélesség: | 60,0 cm |
| Mélység: | 108,0 cm |













