Összecsukható szék többféle színben
Cikkszám 4000451Termékleírás
Cikkszám 4000451
Ez a fekete színben kialakított összecsukható szék pihentető időtöltésre csábít és ideális erkélyekre. Masszív acél vázzal rendelkezik, az alábbi színekben kapható: fekete, szürke és almazöld.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048124986882,4048124974568,4007876503945
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ülőfelületek anyaga: | Textilek |
| Váz anyaga: | Acél |
| Összecsukható: | Összecsukható |
| Állítható háttámla: | Nem |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Típus: | Összecsukható szék |
| Kartámasszal: | Karfa nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,60 kg |
| Magasság: | 83,0 cm |
| Szélesség: | 46,0 cm |
| Mélység: | 56,0 cm |













