Ovando kerti szék karfával
Cikkszám 4718524Termékleírás
Cikkszám 4718524
Az Ovando kerti szék azonnal magára vonja a figyelmet az erkélyen, a teraszon és a kertben. Pihenésre, beszélgetésre és közös étkezésre invitálja Önt a családdal és a barátokkal. A szék kompatibilis az Ovando kollekció kerti bútoraival. Modern kialakításának köszönhetően bármilyen kültérre illik. A kerti szék gyönyörű, különböző árnyalatú fa megjelenésével és kontrasztos vázával nyűgöz le.
Kiváló minőségű kerti szék
A szék méretei 79 cm x 56,5 cm x 54 cm (Ma x Sz x Mé). Mivel kiváló minőségű, FSC-tanúsítvánnyal rendelkező akácfából készült, sokáig örömét lelheti benne. Ezenkívül az anyag robusztus tulajdonságai is meggyőzők. A szükséges stabilitás érdekében a kerti szék acélvázzal van ellátva. Ezenkívül karfával is rendelkezik, amelyen nyugodtan pihentetheti karjait.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048126623051
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ülőfelületek anyaga: | Fa |
| Keret anyag színe: | Natúr |
| Váz anyaga: | Acél |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Állítható háttámla: | Nem |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Típus: | Fotel |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 11,0 kg |
| Magasság: | 79,0 cm |
| Szélesség: | 56,5 cm |
| Mélység: | 54,0 cm |













