Pacora kerti fotel antracit 85 cm x 63 cm x 67,5 cm
Cikkszám 4411302Termékleírás
Cikkszám 4411302
A Pacora kerti fotel kényelmes ülőalkalmatosságot kínál az erkélyre, a kertbe és a teraszra. Széles ülőfelülettel és kényelmes karfával rendelkezik. Mivel a fekete kerti szék váza alumíniumból készült, különösen könnyű súlyával tűnik ki. Antracit színű polyspun huzatának köszönhetően kellemes kényelmet biztosít. Méretei: 85 cm x 63 cm x 67,5 cm (Ma x Sz x Mé).
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048126608485,4007873339943
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ülőfelületek anyaga: | Textilek |
| Keret anyag színe: | Fekete |
| Váz anyaga: | Alumínium |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Állítható háttámla: | Nem |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Típus: | Fotel |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Színes bevonatok: | Szürke |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5,0 kg |
| Magasság: | 85,0 cm |
| Szélesség: | 63,0 cm |
| Mélység: | 67,5 cm |

















