Paita egymásba rakható székek
Cikkszám 4718946Termékleírás
Cikkszám 4718946
A Paita sorozat egymásra rakható székei kényelmes ülést biztosítanak az erkélyen, a kertben és a teraszon. Mivel a székek egymásra rakhatók, helytakarékosan tárolhatók. Méretei 85,5 cm x 47 cm x 62 cm (Ma x Sz x Mé). A kerti székek stabil és tartós acélvázzal készültek. A nagyobb kényelem érdekében háttámlája zöld színű, kifeszített zsinórokból készült.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048126619962
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ülőfelületek anyaga: | Wicker szövési mód |
| Keret anyag színe: | Zöld |
| Váz anyaga: | Acél |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Állítható háttámla: | Nem |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Típus: | Egymásra rakható szék |
| Kartámasszal: | Karfa nélkül |
| Színes bevonatok: | Zöld |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,29 kg |
| Magasság: | 85,5 cm |
| Szélesség: | 48,0 cm |
| Mélység: | 62,0 cm |
Az ábrán látható dekoráció nem része a terméknek és a szállítmánynak.

















