Panaca összecsukható szék 86,5 cm x 58 cm x 62,5 cm
Cikkszám 3935368Termékleírás
Cikkszám 3935368
Összecsukható szék akácfából készült karfával. Jól kombinálható a Panaca család más termékeivel.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007876002462,4048124767078
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ülőfelületek anyaga: | Fa |
| Keret anyag színe: | Egyéb színek |
| Váz anyaga: | Fa |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Állítható háttámla: | Igen |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Típus: | Fotel |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 15,8 kg |
| Magasság: | 86,5 cm |
| Szélesség: | 62,5 cm |
| Mélység: | 57,0 cm |





