Sacramento II összecsukható szék állítható háttámlával acél
Cikkszám 3990439Termékleírás
Cikkszám 3990439
A szürke színű Sacramento II összecsukható szék praktikus ülőalkalmatosság a kertbe, az erkélyre vagy a teraszra. Az egyszerű kialakítású kerti szék tökéletesen illeszkedik a kültéri területhez, és harmonikus összképet alkot.
Kerti szék állítható háttámlával
Az acél kerti szék különösen a több fokozatban állítható háttámlával hódít. A karfák megemelésével egyénileg beállíthatja az üléspozíciót, és nyugodt órákat tölthet a kertjében. A praktikus összecsukható funkciónak köszönhetően a szék könnyen tárolható, valamint ideális kisebb teraszokra vagy erkélyekre is. A maximális kényelem érdekében az összecsukható széket színes vagy semleges párnákkal is felszerelheti (külön kapható).
Összecsukható szék acélból
A váz porszórt acélból készült, ezáltal az összecsukható kerti szék alkalmas a kültéri használatra. Az anyaga rendkívül robusztus és könnyen tisztítható.
Próbálja ki az Ön OBI áruházában
Győződjön meg az anyagról és a kiváló minőségről OBI áruházainkban is. Számos OBI áruházunkban vannak mintadarabok, amelyeket kipróbálhat. A helyszínen lévő kollégáink szívesen adnak Önnek tanácsokat, és segítenek a megrendelésnél.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048124970881
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Keret anyag színe: | Szürke |
| Váz anyaga: | Acél |
| Összecsukható: | Összecsukható |
| Állítható háttámla: | Nem |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Típus: | Összecsukható szék |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 8,3 kg |
| Magasság: | 112,0 cm |
| Szélesség: | 60,0 cm |
| Mélység: | 68,0 cm |







