Soncor egymásba rakható szék polirattan acél fekete
Cikkszám 5248414Termékleírás
Cikkszám 5248414
A Soncor egymásba rakható szék a stílusos megjelenést ötvözi a praktikus funkcionalitással. 44 cm x 44 cm-es ülőfelületével és 39 cm-es ülésmagasságával nagyfokú kényelmet biztosít, amelyet 43 cm magas háttámla egészít ki. A kézzel szőtt, elegáns fekete polirattan modern megjelenést kölcsönöz a széknek, ugyanakkor időjárásálló és könnyen tisztítható. Porszórt acélvázának köszönhetően a szék akár 110 kg terhelést is kibír, valamint stabilitást és tartósságot garantál - tökéletes a kertbe, a teraszra vagy az erkélyre.
Praktikus és helytakarékos
Ez az egymásba rakható kerti szék akkor ideális, ha kevés a helyed, vagy további ülőalkalmatosságra van szükséged vendégeid számára. 56 cm x 63 cm x 94 cm (Sz x Mé x Ma) méreteinek köszönhetően kompakt, mégis elég nagy a kényelmes üléshez. Átgondolt kialakítása nemcsak kényelmet biztosít, hanem arról os gondoskodik, hogy a Soncor egymásra rakható szék minden kültéri területen jól mutasson.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007875117099
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Keret anyag színe: | Fekete |
| Váz anyaga: | Acél |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Állítható háttámla: | Nem |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Típus: | Egymásra rakható szék |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Terhelhetőség(kg): | 110 kg |
| Ülésmélység: | 44 cm |
| Ülésmagasság: | 39 cm |
| Ülésszélesség: | 44 cm |
| Relax-fekvő pozíció: | Relaxáló helyzet nélkül |
| Üléspárna: | Üléspárna nélkül |
| Fejpárna: | Fejpárna nélkül |
| Háttámla magassága: | 43 cm |
| Hátpárna: | Háttámla nélkül |
| Felület keret anyaga: | Porszórt |
| Dizájn: | Modern |
| Kültérre alkalmas: | Egész éves |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,66 kg |
| Magasság: | 94,0 cm |
| Szélesség: | 56,0 cm |
| Mélység: | 63,0 cm |





