Suriname összecsukható szék állítható háttámlával textilből
Cikkszám 4000279Termékleírás
Cikkszám 4000279
A Suriname összecsukható szék ideális a kertben vagy a teraszon történő kikapcsolódáshoz és kellemes, közös időtöltéshez. Könnyen összecsukható, így helytakarékosan tárolható. Összecsukva könnyen szállítható. Rendkívüli kényelmet nyújt a nagy ülőfelületnek, a magas háttámlának és két praktikus karfának köszönhetően. Klasszikus és egyszerű kialakítása számos stílussal kombinálható. Magassága 104 cm, szélessége 57 cm. Mélység 62 cm.
Könnyen tisztítható szövet és acél kombinációja
A kerti szék váza könnyen tisztítható és időjárásálló szürke porszórt acélból készült. A huzat lélegző fekete textilből készült. A több fokozatban állítható háttámla kényelmes ülőhelyzetet biztosít. A karfa enyhén ívelt. Lehetővé teszi, hogy a karjait kényelmesen pihentesse.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048124981504,4007876503693,4048124971918
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ülőfelületek anyaga: | Textilek |
| Keret anyag színe: | Fekete |
| Váz anyaga: | Acél |
| Összecsukható: | Összecsukható |
| Állítható háttámla: | Igen |
| Típus: | Összecsukható szék |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Színes bevonatok: | Fekete |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5,5 kg |
| Magasság: | 104,0 cm |
| Szélesség: | 62,0 cm |
| Mélység: | 57,0 cm |







