Tocano összecsukható szék antracit-bézs 45 cm x 51 cm x 81 cm
Cikkszám 5353263Termékleírás
Cikkszám 5353263
A praktikus és modern Tocano összecsukható szék praktikus ülőalkalmatosság az erkélyen vagy a kertben. Akár kiegészítő ülőhelyként vendégei számára, akár egyszerűen napozáshoz, ez az összecsukható szék sokoldalúan használható. 45 cm x 51 cm x 81 cm (Sz x Mé x Ma) kompakt méretével és 47 cm-es ülésmagasságával kényelmes az ülés. Az antracit-szürke robusztus acélváz stabilitást és akár 110 kg-os teherbírást biztosít. A szék összecsukva helytakarékosan tárolható és szállítható.
A Tocano összecsukható széket kifejezetten kültéri használatra tervezték, ezért különösen tartós és könnyen tisztítható. A kiváló minőségű, bézs színű textilén huzat könnyen tisztítható és ellenáll az időjárás hatásainak. A széket nyugodtan kint hagyhatja, vagy szükség esetén gyorsan megtisztíthatja.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873339370
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Keret anyag színe: | Antracit matt |
| Váz anyaga: | Acél |
| Összecsukható: | Összecsukható |
| Állítható háttámla: | Nem |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Típus: | Összecsukható szék |
| Kartámasszal: | Karfa nélkül |
| Terhelhetőség(kg): | 110 kg |
| Ülésmélység: | 51 cm |
| Ülésmagasság: | 47 cm |
| Ülésszélesség: | 45 cm |
| Relax-fekvő pozíció: | Relaxáló helyzet nélkül |
| Üléspárna: | Üléspárna nélkül |
| Fejpárna: | Fejpárna nélkül |
| Rozsdamentes: | Nem rozsdamentes |
| Háttámla magassága: | 81 cm |
| Hátpárna: | Háttámla nélkül |
| Felület keret anyaga: | Porszórt |
| Kültérre alkalmas: | Egész éves |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,50 kg |
| Magasság: | 81,0 cm |
| Szélesség: | 51,0 cm |
| Mélység: | 45,0 cm |








