Travessa összecsukható szék állítható háttámlával zöld
Cikkszám 4258869Termékleírás
Cikkszám 4258869
A Travessa összecsukható szék egy praktikus ülőalkalmatosság a teraszra és az erkélyre. Összecsukható, egyszerűen szállítható és helytakarékosan tárolható. Kényelmes méretű ülőfelülettel, magas háttámlával és két kartámasszal rendelkezik. Mérete 56 cm x 107,5 cm x 65 cm (Ma x Sz x Mé). Ülésmagassága 85 cm. Antracitszínű váza alumíniumból és acélból készült. A zöld huzat 100% textilből készült. A több fokozatban állítható háttámla kényelmes ülőhelyzetet teremt. A kartámaszok lekerekített kialakításúak. A fej megtámasztásához fejpárnával rendelkezik.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048126605507
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ülőfelületek anyaga: | Textilek |
| Keret anyag színe: | Zöld |
| Összecsukható: | Összecsukható |
| Állítható háttámla: | Igen |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Típus: | Összecsukható szék |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Színes bevonatok: | Zöld |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,60 kg |
| Magasság: | 107,5 cm |
| Szélesség: | 56,0 cm |
| Mélység: | 99,0 cm |













