Vigo II egymásba rakható szék textilből fekete
Cikkszám 3990132Termékleírás
Cikkszám 3990132
A Vigo II egymásba rakható szék nyugodt kültéri ülőhelyet kínál, és kerti időtöltésre invitálja Önt. A modern alumínium kerti szék kényelmes ülőhely a szabad ég alatt együtt töltött órákhoz.
Modern és egymásba rakható kerti szék
A Vigo II egymásba rakható szék letisztult vonalvezetésű modern megjelenésével hódít. A grafit alumínium keret és a fekete textil ülőfelület vonzó kontrasztot teremt feltűnés nélkül. Az egymásba rakható szék ideálisan kombinálható a Vigo II sorozat többi kerti bútorával a harmonikus összkép kialakítása érdekében. A 98 cm x 63 cm x 66 cm (Ma x Sz x Mé) méretű kerti szék egymásba rakható a helytakarékos tárolás érdekében.
Kiváló minőségű anyagokból készült könnyű alumínium kerti szék
A huzat strapabíró, légáteresztő textilből készült. Ezáltal a kerti szék rendkívül könnyen ápolható és egyszerűen tisztítható. A szövet kellemes érzetet biztosít a bőrön, és még magas hőmérsékleten is kényelmes rajta az ülés. A stabil alumínium váz különösen könnyű, így a kerti szék könnyen mozgatható vagy felemelhető.
Próbálja ki az Ön OBI áruházában
Győződjön meg az anyagról és a kiváló minőségről OBI áruházainkban is. Számos OBI áruházunkban vannak mintadarabok, amelyeket kipróbálhat. A helyszínen lévő kollégáink szívesen adnak Önnek tanácsokat, és segítenek a megrendelésnél.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007876502276,4048124970683
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ülőfelületek anyaga: | Textilek |
| Keret anyag színe: | Fekete |
| Váz anyaga: | Alumínium |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Állítható háttámla: | Nem |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Típus: | Egymásra rakható szék |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Terhelhetőség(kg): | 110 kg |
| Színes bevonatok: | Fekete |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,80 kg |
| Magasság: | 98,0 cm |
| Szélesség: | 63,0 cm |
| Mélység: | 66,0 cm |







