Vigo összecsukható szék állítható háttámlával fekete textilből
Cikkszám 3175312Termékleírás
Cikkszám 3175312
A Vigo összecsukható szék nyugodt időtöltésre csábít a kertben, az erkélyen vagy a teraszon. A modern alumínium kerti szék kényelmes ülőhelyet kínál a hangulatos együttléthez vagy a szabad ég alatt való kikapcsolódáshoz.
Összecsukható kerti szék fekvő funkcióval
A háttámla a karfák megemelésével többféleképpen állítható. Így megtalálja az Ön számára ideális pozíciót. A helytakarékos tárolás érdekében az alumínium kerti szék összecsukható, ezért balkonszékként vagy kis teraszokra való teraszszékként is használható.
Modern összecsukható szék
Az egyszerű kialakításnak köszönhetően a Vigo alumínium összecsukható fotel szinte minden kültérhez alkalmas, és semleges színvilágával jól beleillik a környezetbe. Az antracit színű alumínium váz és a fekete textil ülőfelület vonzó kontrasztot alkot feltűnés nélkül. Az összecsukható szék ideálisan kombinálható a Vigo sorozat többi kerti bútorával a harmonikus összkép kialakítása érdekében.
Kiváló minőségű anyagokból készült könnyű alumínium kerti szék
A huzat strapabíró és lélegző textilből készült. A szövet kellemes érzetet biztosít a bőrön, ezért még magas hőmérsékleten is rendkívül kényelmes az ülés rajta. Ezenkívül időjárásálló és vízlepergető tulajdonságai miatt igen könnyen tisztítható. Az alumínium váz egyszerre különösen könnyű és stabil, ami megkönnyíti a kerti szék kezelését, valamint a szék mozgatását is.
Próbálja ki az Ön OBI áruházában
Győződjön meg az anyagról és a kiváló minőségről OBI áruházainkban is. Számos OBI áruházunkban vannak mintadarabok, amelyeket kipróbálhat. A helyszínen lévő kollégáink szívesen adnak Önnek tanácsokat, és segítenek a megrendelésnél.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007876498777,4048124620519
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ülőfelületek anyaga: | Textilek |
| Keret anyag színe: | Fekete |
| Váz anyaga: | Alumínium |
| Összecsukható: | Összecsukható |
| Állítható háttámla: | Igen |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Típus: | Összecsukható szék |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Terhelhetőség(kg): | 110 kg |
| Színes bevonatok: | Fekete |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,30 kg |
| Magasság: | 112,0 cm |
| Szélesség: | 68,0 cm |
| Mélység: | 61,0 cm |

















