Vigo pihenőfotel állítható háttámlával és lábtartóval textil fekete
Cikkszám 3175155Termékleírás
Cikkszám 3175155
A Vigo pihenőfotel a kertben, az erkélyen vagy a teraszon invitál pihentető időtöltésre. A modern nyugágy kényelmes ülőhelyet nyújt a szabad ég alatt töltött közös órákhoz és kikapcsolódáshoz.
Kerti szék lábtartóval, állítható háttámlával és összecsukható funkcióval
A háttámla a karfák megemelésével több fokozatban állítható. Ezzel egy időben a lábtartó felemelkedik, így fekve is ellazulhat. Akár felegyenesedve szeretne ülni a kerti asztalnál, akár fekve élvezni a napot a kertben - az összecsukható nyugággyal megtalálja a megfelelő pozíciót. A helytakarékos tárolás érdekében az alumínium nyugágy összecsukható, ezért balkonszékként vagy kis teraszokra való teraszszékként is használható.
A modern kialakítás ideálisan kombinálható
Egyszerű kialakításának köszönhetően a Vigo pihenőfotel szinte minden kültéri területre alkalmas, és semleges színvilágával jól illeszkedik az elrendezéshez. Az antracit alumínium váz és a fekete textil ülőfelület vonzó kontrasztot teremt feltűnés nélkül. A kerti nyugágy ideálisan kombinálható a Vigo sorozat többi kerti bútorával a harmonikus összkép kialakítása érdekében.
Kiváló minőségű anyagokból készült könnyű alumínium kerti szék
A huzat strapabíró és lélegző textilből készült. A szövet kellemes érzetet biztosít a bőrön, ezért még magas hőmérsékleten is rendkívül kényelmes az ülés rajta. Ezenkívül időjárásálló és vízlepergető tulajdonságai miatt igen könnyen tisztítható. Az alumínium váz egyszerre különösen könnyű és stabil, ami megkönnyíti a kerti szék kezelését, valamint a szék mozgatását is.
Próbálja ki az Ön OBI áruházában
Győződjön meg az anyagról és a kiváló minőségről OBI áruházainkban is. Számos OBI áruházunkban vannak mintadarabok, amelyeket kipróbálhat. A helyszínen lévő kollégáink szívesen adnak Önnek tanácsokat, és segítenek a megrendelésnél.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048124620533,4007876498784
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ülőfelületek anyaga: | Textilek |
| Keret anyag színe: | Fekete |
| Váz anyaga: | Alumínium |
| Összecsukható: | Összecsukható |
| Állítható háttámla: | Igen |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Típus: | Relax fotel |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Színes bevonatok: | Fekete |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5,5 kg |
| Magasság: | 121,0 cm |
| Szélesség: | 60,0 cm |
| Mélység: | 75,0 cm |
Az ábrán látható dekoráció nem része a terméknek és a szállítmánynak.











