Watonga egymásra rakható szék polirattan szürke karfával ülőpárnával
Cikkszám 3989431Termékleírás
Cikkszám 3989431
Az antracit színű Watonga egymásra rakható szék robusztus, porszórt acélvázból készült, amely kézzel fonott polirattannal van bevonva. Könnyen ápolható, kopásálló és időjárásálló, így a kerti szék csodálatosan alkalmas a kertbe, a teraszra vagy az erkélyre. Az anyag tengerparti hangulatot teremt a kertjében.
Polirattanból készült egymásra rakható kerti szék
A széket más Watonga modellekkel egymásra rakhatja, így különösen helytakarékosan tárolhatja. Mivel a kézzel fonott polirattan azonban rendkívül időjárásálló, az egymásra rakható szék egész évben kint hagyható.Kényelmes egymásba rakható szék ülőpárnával
A mellékelt párna 100 %-ban poliészterből készült, és további kényelmet biztosít. Az ülőpárna emellett rendkívül robusztus és könnyen kezelhető, és tökéletesen kiegészíti a kerti bútort.Próbálja ki egy OBI áruházban
Győződjön meg az anyagról és a kiváló minőségről OBI áruházainkban is. Számos OBI áruházunkban vannak mintadarabok, amelyeket kipróbálhat. A helyszínen lévő kollégáink szívesen adnak Önnek tanácsokat, és segítenek a megrendelésnél.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873339974,4048124967836
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ülőfelületek anyaga: | Rattan (polirattan) |
| Keret anyag színe: | Szürke |
| Váz anyaga: | Acél |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Állítható háttámla: | Nem |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Típus: | Egymásra rakható szék |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5,5 kg |
| Magasság: | 80,0 cm |
| Szélesség: | 58,0 cm |
| Mélység: | 62,0 cm |






