Welsby egymásra rakható szék textilén alumínium antracit-szürke
Cikkszám 5352638Termékleírás
Cikkszám 5352638
Több kényelem kültéri nappalijában
Tegye teljessé kertje vagy terasza kialakítását a modern Welsby egymásba rakható székkel, és élvezze a szabadban töltött nyugodt órákat. A szürke, porszórt alumínium váz jól illik az elegáns, antracit színű textilén huzattal. 48 cm-es ülésszélességével és 42 cm-es ülésmélységével ez a kerti szék tökéletes kényelmet biztosít. A beépített karfák pihenésre csábítanak, így ez a szék a kert igazi fénypontjává válik.
Erős minőség és praktikus használat
A Welsby egymásra rakható szék nemcsak külsejével hódít, hanem tartósságával és praktikus használatával is. A strapabíró alumínium váz 110 kg maximális terhelhetőséget biztosít, és a porszórt bevonatnak köszönhetően különösen időjárásálló és könnyen tisztítható. A kiváló minőségű textilén huzat légáteresztő, UV-álló és gyorsan szárad. Az egymásra rakható szék kényelmes, 44 cm-es ülésmagassággal rendelkezik. A 98 cm x 63 cm x 66 cm (Ma x Sz x Mé) teljes méretnek köszönhetően több széket helytakarékosan egymásra rakhat, így ideális tároláshoz, illetve ha több helyre van szüksége.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873330650
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Keret anyag színe: | Szürke |
| Váz anyaga: | Alumínium |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Állítható háttámla: | Nem |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Típus: | Egymásra rakható szék |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Terhelhetőség(kg): | 110 kg |
| Ülésmélység: | 42 cm |
| Ülésmagasság: | 44 cm |
| Ülésszélesség: | 48 cm |
| Relax-fekvő pozíció: | Relaxáló helyzet nélkül |
| Üléspárna: | Üléspárna nélkül |
| Fejpárna: | Fejpárna nélkül |
| Rozsdamentes: | Rozsdamentes |
| Háttámla magassága: | 98 cm |
| Hátpárna: | Háttámla nélkül |
| Felület keret anyaga: | Porszórt |
| Dizájn: | Modern |
| Kültérre alkalmas: | Egész éves |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5,4 kg |
| Magasság: | 98,0 cm |
| Szélesség: | 66,0 cm |
| Mélység: | 63,0 cm |













