Welsby nyugágy alumínium textil szürke matt fekete
Cikkszám 5352620Termékleírás
Cikkszám 5352620
Kellemes órák a szabadban
A Welsby nyugágy zavartalan kikapcsolódást biztosít a kertben vagy a teraszon. A masszív, matt szürke színű alumíniumváz nemcsak modern megjelenésével hódít, hanem stabil alapot is nyújt, akár 110 kg teherbírással. A kiváló minőségű, időtlen fekete színű textilénhuzat tartós anyagkeverékből (76% polivinil-klorid, 24% poliészter) áll, amely kényelmesen követi a test vonalát. A 45 cm-es ülésmagasság kényelmes ülőhelyzetet biztosít, így Ön zavartalanul élvezheti a friss levegőt.
Amikor a funkcionalitás és a modern dizájn találkozik
Az üléspozíciót egyszerűen, kedve szerint beállíthatja: A több fokozatban állítható háttámla és az állítható lábtartó segítségével pillanatok alatt alakíthatja át a karosszéket függőleges ülésből kényelmes, fekvő nyugággyá. Változtatható méreteinek köszönhetően (89-123 cm magasság, 60 cm szélesség és 80-155 cm mélység) a Welsby nyugágy bárhol elfér. Ha pedig mégis másra kell a hely, a nyugágy praktikusan összecsukható és helytakarékosan tárolható - ami ideális megoldás a változatos szabadtéri időtöltéshez.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873330643
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Keret anyag színe: | Szürke |
| Váz anyaga: | Alumínium |
| Összecsukható: | Összecsukható |
| Állítható háttámla: | Igen |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Típus: | Relax fotel |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Terhelhetőség(kg): | 110 kg |
| Ülésmélység: | 44 cm |
| Ülésmagasság: | 45 cm |
| Ülésszélesség: | 45 cm |
| Relax-fekvő pozíció: | Relaxáló fekvő pozícióval |
| Üléspárna: | Üléspárna nélkül |
| Fejpárna: | Fejpárna nélkül |
| Rozsdamentes: | Rozsdamentes |
| Háttámla magassága: | 123 cm |
| Hátpárna: | Háttámla nélkül |
| Felület keret anyaga: | Porszórt |
| Dizájn: | Modern |
| Kültérre alkalmas: | Egész éves |
| Színes bevonatok: | Fekete |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 7,3 kg |
| Magasság: | 123,0 cm |
| Szélesség: | 60,0 cm |
| Mélység: | 155,0 cm |















