Welsby összecsukható szék textil alumínium antracit-szürke
Cikkszám 5352612Termékleírás
Cikkszám 5352612
Keleti kényelem
Legyen a kertje vagy az erkélye a kényelem otthona ezzel a Welsby összecsukható székkel. Ez a kartámlás szék modern formatervet és harmonikus színkombinációt kínál: A szürke színű, porszórt alumíniumból készült vázra minőségi, antracitszínű szövet van kifeszítve. A kerti szék optimális kényelmet biztosít 46 cm-es ülésszélességével és 42 cm-es ülésmélységével. A kényelmes karfák pihenésre csábítanak. A háttámla 76 cm és 112 cm között állítható be, így mindig megtalálja majd a tökéletes pozíciót, akár egyenes háttal szeretne ülni, akár hátra dőlve pihenni.
Strapabíró, rugalmas és helytakarékos
A Welsby összecsukható szék nemcsak szép, hanem igen sokféle funkciót is kínál. A könnyű, de stabil alumíniumváz révén ellenáll az időjárás hatásainak, maximális teherbírása 110 kg. A kerti szék kényelmes, 44 cm-es ülésmagassága minden pozícióban kényelmesen használható. Kinyitott méretei 67-112 cm x 61 cm x 69-115 cm (Ma x Sz x Mé), összecsukhatósága révén pedig különösen helytakarékosan tárolható használaton kívül. Ideális a teraszra, erkélyre vagy kiegészítő székként vendégek fogadásakor.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873330636
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Keret anyag színe: | Szürke |
| Váz anyaga: | Alumínium |
| Összecsukható: | Összecsukható |
| Állítható háttámla: | Igen |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Terhelhetőség(kg): | 110 kg |
| Ülésmélység: | 42 cm |
| Ülésmagasság: | 44 cm |
| Ülésszélesség: | 46 cm |
| Relax-fekvő pozíció: | Relaxáló fekvő pozícióval |
| Üléspárna: | Üléspárna nélkül |
| Fejpárna: | Fejpárna nélkül |
| Rozsdamentes: | Rozsdamentes |
| Háttámla magassága: | 112 cm |
| Hátpárna: | Háttámla nélkül |
| Felület keret anyaga: | Porszórt |
| Dizájn: | Modern |
| Kültérre alkalmas: | Egész éves |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5,6 kg |
| Magasság: | 112,0 cm |
| Szélesség: | 61,0 cm |
| Mélység: | 115,0 cm |











