Zoar acél hintaszék antracit
Cikkszám 4718623Termékleírás
Cikkszám 4718623
A Zoar hintaszék nyugalomra és pihenésre invitálja Önt az erkélyen, a teraszon és a kertben. Hangulatos visszavonulást kínál kültéren, és pihentető pillanatokat biztosít a mindennapokban. A hintázó funkcióval valóban relaxálhat a kerti székben. Egyszerű és modern kialakításának köszönhetően a kerti stílusok széles skálájához illeszkedik. Megjelenését szürke színe teszi teljessé. Magassága 92 cm, szélessége 64 cm, mélysége 109 cm.
Stabil és időjárásálló minőség
A hintaszéket acélszerkezetének köszönhetően robusztus és tartós minőség jellemzi. Emellett időjárásálló tulajdonságokkal és könnyen tisztítható felülettel rendelkezik. A magas szintű kényelem érdekében a kerti bútor poliészter huzattal rendelkezik.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048126620739
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ülőfelületek anyaga: | Poliészter |
| Keret anyag színe: | Szürke |
| Váz anyaga: | Acél |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Állítható háttámla: | Nem |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Típus: | Hintaszék |
| Kartámasszal: | Karfa nélkül |
| Színes bevonatok: | Antracit |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 13,5 kg |
| Magasság: | 92,0 cm |
| Szélesség: | 64,0 cm |
| Mélység: | 109,0 cm |





