Biohort szerszámtároló szekrény 230 ezüstmetál sz x mé: 227 cm x 83 cm
Cikkszám 3970787Termékleírás
Cikkszám 3970787
A Biohort kerti fémszekrény a minőség, a funkcionalitás és a formatervezés tökéletes összjátékát adja. Elegáns optikájának köszönhetően a kert összképét nem zavarja meg.
Kiváló minőségű kialakítás
A kültéri szekrény kiváló minőségű fémből készült. Az acéllemez tűzihorganyzott és poliamid égetett lakkozású. Ezáltal a szerszámtároló szekrény robusztus és időjárásálló, így Ön esővíz és lopás ellen védetten tárolhatja a kerti eszközöket, játékokat és szerszámokat. A kiváló minőségben megmunkált anyag és a szekrény összeállítása élethosszig tartó karbantartás-mentességet biztosít.
A láthatatlan, integrált szellőzőnyílások biztosítják a levegő optimális keringését, így nem kerti szekrényben nem keletkeznek kellemetlen szagok.
Kényelmes hozzáférés és nagy biztonság
A szerszámosházba egy duplaszárnyú ajtón keresztül lehet bejutni. A szekrény forgókilincses hengerzárral zárható le. Megakadályozza, hogy idegenek férjenek hozzá a szerszámtároló szekrényhez, és ezzel megfelelő védelmet biztosít. Havazáskor a tető teherbírása 150 kg/m2.
Terjedelme alapfelszerelés
A kültéri tárolószekrényt a polckészlettel, a szerszámtartóval, az ajtó belső oldalára erősíthető rendszerezővel és a polcbetéttel szállítjuk. Az ajtó belső oldalára erősíthető rendszerező rendkívül praktikus, mivel ide a kisebb szerszámokat gyorsan és egyszerűen el lehet pakolni.
| 2 x polcállvány |
| 2 x polcbetét |
| 4 x szerszámtartó |
| 1 x rendszerező az ajtó belső oldalán, 6 akasztókampóval |
A gyártó adatai
Biohort GmbH
Pürnstein 43
4120 Neufelden
info@biohort.at
9003414340800
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szélesség (cm): | 227 cm |
| Magasság (cm): | 183 cm |
| Anyag: | Fém |
| Mélység: | 83 cm |
| Lezárható: | Lezárható |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 83,8 kg |
| Magasság: | 182,5 cm |
| Szélesség: | 2,27 m |
| Mélység: | 83,0 cm |








