Fitt Hi-Flat lapos tömlő 25 mm átmérő méteráru
Cikkszám 4920641Termékleírás
Cikkszám 4920641
A Fitt Hi-Flat lapos tömlő öntözésre és vízelvezetésre szolgál a kertben. Rendkívüli ellenállóságával tűnik ki. Mivel formatartó, megakadályozza a csavarodást és a csomóképződést. A tömlő átmérője 25 mm. A szükséges hosszúságot az Ön számára állítjuk be. Lapos formájának köszönhetően a használat után helytakarékosan tárolható.
A gyártó adatai
Fitt SpA Soc. Unip.
Via Piave 8
36066 Sandrigo
fittspa@info.com
8011963759098
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Robbanási nyomás: | 30 bar |
| Belső átmérő (mm): | 25 mm |
| Belső átmérő: | 1 Col |
| Min_hossz (m): | 50 m |
| Szövet típusa: | Erősített PVC |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 8,8 kg |
| Magasság: | 2,5 cm |
| Szélesség: | 2,5 cm |






