Gardena City Gardening terasz spiráltömlő 7,5 m
Cikkszám 1099910Termékleírás
Cikkszám 1099910
A Gardena terasz spiráltömlő a tetőteraszok és balkonok kényelmes öntözéséhez használható. Hossza 7,5 méter. Használat után a visszahúzó ereje ismét összehúzza. Többé nincs szükség fáradságos le- és feltekercselésre.
A beépített tartó révén a tömlő helytakarékosan tárolható a csapon, és mindig használatra kész. A bevált minőségnek köszönhetően a tartó, a tömlő és a vízcsap fixen csatlakozik - minden tökéletesen összeillik és tömített marad.
A Gardena terasz spiráltömlő praktikus teljes készlet csapcsatlakozóval és tisztító locsolófejjel.
A gyártó adatai
GARDENA Germany AB
PO Box 160 89
SE-103 92 Stockholm
service-partner@gardena.com
4078500023283
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Belső átmérő (mm): | 9 mm |
| Belső átmérő: | 0,35 Col |
| Min_hossz (m): | 7,5 m |
| Szövet típusa: | Poliuretán |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 724 g |
| Magasság: | 14,2 cm |
| Szélesség: | 38,8 cm |
| Mélység: | 35,0 cm |













