Gardena lapos tömlő 25 mm (1") 50 m - méteráru
Cikkszám 4455655Termékleírás
Cikkszám 4455655
A 25 mm (1") Gardena lapos tömlő nagy vízátfolyású alkalmazásokhoz ideális, például szivattyúkkal való alkalmazáshoz.
Robusztus tulajdonsága miatt a tömlő mezőgazdasági célokra is alkalmas. Hálóval megerősített kétrétegű PVC anyagból készült, UV- és időjárásálló, illetve hőálló -20 °C-tól +60 °C-ig.
A tömlő 10 bar-ig nyomásálló. Repesztőnyomása 30 bar.
A termék számos előnyt, kiváló minőséget és sokoldalúságot egyesít. A lapos tömlő használaton kívül lelapul, míg a víz átszivattyúzása közben megemelkedik, ezáltal biztosítva a víz szabad áramlását. Ezáltal a víztömlő rendkívül helytakarékos, könnyen feltekerhető és kis helyet foglal szemben a kevésbé rugalmas anyagból készült, fix átmérőjű közönséges tömlők feltekerhetők, melyek jelentős helyet foglalnak.
A tömlőt az áruházban az Ön által kívánt mértre vágják.
A gyártó adatai
GARDENA Germany AB
PO Box 160 89
SE-103 92 Stockholm
service-partner@gardena.com
4078500053518
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Robbanási nyomás: | 30 bar |
| Belső átmérő (mm): | 25 mm |
| Belső átmérő: | 1 Col |
| Min_hossz (m): | 50 m |
| Szövet típusa: | Erősített PVC |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 172 g |
| Magasság: | 5 mm |
| Szélesség: | 2,5 cm |
| Mélység: | 10,0 cm |




