Gardena lapos tömlő 38 mm (1 1/2") 50 m - méteráru
Cikkszám 4455663Termékleírás
Cikkszám 4455663
A 38 mm (1 1/2") Gardena lapos tömlő nagy vízátfolyású alkalmazásokhoz ideális, például szivattyúkkal való alkalmazáshoz.
Robusztus tulajdonsága miatt a tömlő mezőgazdasági célokra is alkalmas. Hálóval megerősített kétrétegű PVC anyagból készült, UV- és időjárásálló, illetve hőálló -20 °C-tól +60 °C-ig.
A tömlő 24 bar-ig nyomásálló. Repesztőnyomása 24 bar.
A termék számos előnyt, kiváló minőséget és sokoldalúságot egyesít. A lapos tömlő használaton kívül lelapul, míg a víz átszivattyúzása közben megemelkedik, ezáltal biztosítva a víz szabad áramlását. Ezáltal a víztömlő rendkívül helytakarékos, könnyen feltekerhető és kis helyet foglal szemben a kevésbé rugalmas anyagból készült, fix átmérőjű közönséges tömlők feltekerhetők, melyek jelentős helyet foglalnak.
A tömlőt az áruházban az Ön által kívánt mértre vágják.
A gyártó adatai
GARDENA Germany AB
PO Box 160 89
SE-103 92 Stockholm
service-partner@gardena.com
4078500053532
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Robbanási nyomás: | 24 bar |
| Belső átmérő (mm): | 38 mm |
| Belső átmérő: | 1,5 Col |
| Min_hossz (m): | 50 m |
| Szövet típusa: | Erősített PVC |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 400 g |
| Magasság: | 5 mm |
| Szélesség: | 3,8 cm |
| Mélység: | 10,0 cm |




