Gardena lapos tömlő készlet 38 mm (1 1/2") 10 m
Cikkszám 4455671Termékleírás
Cikkszám 4455671
A Gardena 38 mm (1 1/2") lapos tömlő készlete búvárszivattyúkkal való alkalmazásra ideális könnyű tulajdonságának köszönhetően. Hálóval megerősített kétrétegű PVC anyagból készült, UV- és időjárásálló, illetve hőálló -20 °C-tól +60 °C-ig. A tömlő 5 bar-ig nyomásálló. Repesztőnyomása 15 bar. A 38 mm (1 1/2") lapos tömlő hossza 10 m, amely használat után feltekerve tárolható helytakarékosan. Tömlőbilinccsel.
A gyártó adatai
GARDENA Germany AB
PO Box 160 89
SE-103 92 Stockholm
service-partner@gardena.com
4078500053556
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Robbanási nyomás: | 15 bar |
| Belső átmérő (mm): | 38 mm |
| Belső átmérő: | 1,5 Col |
| Min_hossz (m): | 10 m |
| Szövet típusa: | Erősített PVC |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,25 kg |
| Magasság: | 5 mm |
| Szélesség: | 26,0 cm |
| Mélység: | 26,0 cm |



