Gardena Liano™ Xtreme 20 m 20 mm (3/4") a nagy vízátfolyásért
Cikkszám 4953840Termékleírás
Cikkszám 4953840
A Gardena Liano™ Xtreme 20 mm (3/4"), 20 m-es textiltömlő közepes méretű kertek hosszú, intenzív és nagy igénybevételű öntözéséhez ideális. A 20 mm-es (3/4") átmérő nagy vízátfolyást tesz lehetővé, és kiválóan alkalmas nagy mennyiségű víz gyors szállítására. A Liano™ Xtreme például nagy esőztetők vagy szivattyúk ellátásához ideális. Az előszerelt Liano™ tömlőcsatlakozó és Liano™ vízmegállító rendszerelemeknek köszönhetően a tömlő gyorsan használatba vehető. A strapabíró tömlő ellenáll a szélsőséges helyzeteknek, és nem törik meg munka közben. A szennyeződéstaszító tömlő könnyedén megbirkózik az olyan durva terepelemekkel, mint a rózsatövisek, a járdakövek vagy a ház fala mentén történő mozgás. Ezt a hosszú élettartamot a külső tömlő rendkívül ellenálló textilanyagból készített minősége biztosítja. Kiváló teljesítménye meggyőző a nagyon rugalmas PVC belső tömlőnek köszönhetően, ami megkönnyíti a manőverezést, ha a tömlő a kezében van. A Liano™ Xtreme a hagyományos PVC tömlőknél akár 50%-kal könnyebb, így ezzel is hozzájárul az Ön kényelméhez. Ezen felül kellemes tapintása kényelmes kezelést biztosít. A kiváló rugalmasságnak köszönhetően a tömlő helytakarékos tárolása egyszerű, mivel alkalmazkodik a meglévő tárolóhelyhez. Repesztőnyomása 35 bar. Mivel a víztömlő UV- és fagyvédelemmel rendelkezik, egész évben tárolható a házon kívül. A Liano™ Xtreme károsanyag-mentes, tehát ftalátmentes (0,1%), valamint kadmium-, ólom- és báriummentes (0,1%). A Liano™ Xtreme textiltömlő Európában készült kiváló minőségben.
A készlet tartalma:
- 20 m hosszú, 20 mm (3/4") átmérőjű textiltömlő
- Előszerelt tömlőcsatlakozó
- Előszerelt vízmegállító csatlakozó
A gyártó adatai
GARDENA Germany AB
PO Box 160 89
SE-103 92 Stockholm
service-partner@gardena.com
4066407501898
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Robbanási nyomás: | 35 bar |
| Belső átmérő (mm): | 19 mm |
| Belső átmérő: | 0,75 Col |
| Min_hossz (m): | 20 m |
| Szövet típusa: | Textilszövet |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,13 kg |
| Magasság: | 16,0 cm |
| Szélesség: | 36,0 cm |
| Mélység: | 21,0 cm |





