Gardena fali tömlődoboz RollUp S fehér
Cikkszám 4456141Termékleírás
Cikkszám 4456141
A kerti öntözés minden eddiginél kényelmesebb és könnyebb a Gardena RollUp S fali tömlődoboz használatával. Segít rendben tartani a kertet, rendezett állapotban tartja a tömlőt. A praktikus tömlőtárolót egyszerűen a házad falára szerelheted, és egy rugalmas összekötő tömlővel a csaphoz csatlakoztathatod. A masszív fali konzolnak köszönhetően a tömlődoboz több, mint 180 fokkal elfordítható, így elérhető a kerted minden sarka. A 15 méteres tömlőt könnyedén kihúzhatod az öntözéshez. A kerti tömlő rövid szakaszoként automatikusan megállítható és rögzíthető, így a tömlőt könnyen kezelheted. A tömlő végén egy könnyű rántás elengedi a zárat, és az innovatív RollControl technológiával ellátott beépített acélrugó biztosítja a sima és ellenőrzött visszahúzást. A tekeredés elkerülése érdekében a dobozban egy beépített tömlővezető található. Az Original Gardena System tömlő- és csapcsatlakozásainak köszönhetően egyszerűen és rugalmasan kapcsolhatsz hozzá hosszabbítót vagy más Gardena elemet. A Gardena tömlőcsatlakozók mindig kéznél lesznek, hiszen a fali konzol alatt rögzítheted őket, és így helyet is spórolnak. A Gardena fali tömlődoboz UV- és fagyálló, és gond nélkül kint maradhat egész évben a házad falán. A kiváló minőségű anyag hosszú élettartamot és használhatóságot kínál karbantartás nélkül. A csomag tartalmazza a fali tömlődobozzal együtt a fali konzolt, egy rugalmas csatlakozótömlőt, az összes szükséges Original Gardena System elemet és szerelési segédeszközöket, valamint egy kétféle sugárral beállítható locsolófejet. Öntözés, amely mindig készen áll a használatra - a Gardena RollUp S fali tömlődoboz segítségével.
A gyártó adatai
GARDENA Germany AB
PO Box 160 89
SE-103 92 Stockholm
service-partner@gardena.com
4078500052085
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag: | Műanyag |
| Tömlő: | Tömlővel |
| Zuhany: | Zuhannyal együtt |
| Tömlőskocsi típusa: | Tömlődobozok |
| Tömlő Ø: | 11 mm |
| Tömlőhossz: | 15 m |
| Csatlakoztató tömlő: | Csatlakozótömlővel |
| Felcsévélési mechanizmus: | Automatikus |
| Fagyálló: | Fagyálló |
| Kerti tömlőkhöz, max. átmérő: | 11 mm |
| Kerti tömlőkhöz, max. hosszúsághoz: | 15,0 m |
| Dob anyaga: | Műanyag |
| Dobnyílás: | Zárt dob |
| Tömlővezető: | Tömlővezetékkel |
| Tartóláb: | Állólábbal |
| UV-álló: | Nem UV-álló |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 7,3 kg |
| Magasság: | 43,7 cm |
| Szélesség: | 23,5 cm |
| Mélység: | 54,0 cm |



































