Gardena fali tömlődoboz XL 35 m Comfort locsolófejjel
Cikkszám 5361530Termékleírás
Cikkszám 5361530
A Comfort ecoPulse locsolófejjel ellátott Gardena XL fali tömlődobozzal azonnal használhatja a kerti tömlőt. A 35 m hosszú tömlő és a 180°-ban elforgatható tömlődoboz megkönnyíti a kert öntözését.
RollControl - A kerti tömlő automatikus feltekerése
A kerti tömlő szakaszosan húzható ki a kívánt hosszúságra. A tömlő újbóli feltekeréséhez elég kicsit meghúzni a tömlő végét. A RollControl technológia lassú és biztonságos feltekerést biztosít. A beépített tömlővezető szavatolja a tömlő rendezett és egyenletes feltekerését, megtörés vagy összecsomózódás nélkül.Hatékony öntözés és tisztítás
A locsolófej két különböző sugárral és ecoPulse tisztító móddal rendelkezik, amely hatékony tisztításra és locsolásra egyaránt alkalmas. Az oszcilláló vízsugár meggyorsítja a felületek lemosását és hatékony vízfelhasználást biztosít. Három további sugár (erős sugár, lapos sugár és ködpermet) tetszés szerint állítható be.Fagy- és UV-álló tömlődoboz
A tömlődobozt UV- és fagyvédő bevonat védi a külső időjárási hatásoktól. Ennek köszönhetően egész évben használható. A tömlőtároló lopás elleni védelemmel is rendelkezik.Elforgatható fali tartó és egyszerű felszerelés
A fali tartó 180°-ban elfordítható. Így kényelmesen öntözheti a kert minden szegletét anélkül, hogy megtörne a tömlő. A tömlődobozhoz az eredeti Gardena rendszer csap- és tömlőcsatlakozói tartoznak. Így más Gardena locsolókiegészítők is csatlakoztathatók hozzá. A kompakt tömlőtárolót a ház falára kell felszerelni, és egy csatlakozótömlővel a vízcsaphoz csatlakoztatni.| 1 db fali tartó |
| 1 db csatlakozótömlő |
| 1 db locsolófej |
| 1 db ecoPulse tisztító locsolófej |
| 1 db 1,5 m hosszú csatlakozótömlő |
A gyártó adatai
GARDENA Germany AB
PO Box 160 89
SE-103 92 Stockholm
service-partner@gardena.com
4066407004948
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Tömlőskocsi típusa: | Tömlőskocsi |
| Anyag: | Műanyag |
| Tömlő: | Tömlővel |
| Zuhany: | Zuhannyal együtt |
| Tömlő Ø: | 13 mm |
| Tömlőhossz: | 35 m |
| Csatlakoztató tömlő: | Csatlakozótömlővel |
| Felcsévélési mechanizmus: | Automatikus |
| Fagyálló: | Fagyálló |
| Kerti tömlőkhöz, max. átmérő: | 13 mm |
| Kerti tömlőkhöz, max. hosszúsághoz: | 35,0 m |
| Dob anyaga: | Műanyag |
| Dobnyílás: | Zárt dob |
| Tömlővezető: | Tömlővezetékkel |
| Tartóláb: | Állólábbal |
| UV-álló: | UV-álló |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 14,0 kg |
| Magasság: | 50,3 cm |
| Szélesség: | 26,6 cm |
| Mélység: | 66,2 cm |

























