Gardena Gardena CleverRoll M fém tömlőskocsi
Cikkszám 4966222Termékleírás
Cikkszám 4966222
A Gardena AquaRoll M fém tömlőkocsi a kerti tömlő helytakarékos tárolását teszi lehetővé, és ellenáll a legnagyobb kerti igénybevételnek is. A stabil fémdob rendkívül teherbíró és stabil. A tömlődob belsejében szögben álló tömlőcsatlakozónak köszönhetően a tömlő nem törik meg. Így mindig maximális vízátfolyás garantált. A tömlő az ergonomikus, puha elemekkel ellátott fém tekerőkarral megbízhatóan tekerhető fel. A speciálisan kialakított, kihajtható láb és a Kick&Stand technológia nagy fokú stabilitást garantál. A helytakarékos tároláshoz a lábat egyszerűen be kell hajtani, a fogantyút le kell tolni, és a hajtókart behajtani. Az utáncsepegés-gátló gondoskodik róla, hogy használat után vagy a tömlőkocsi szállításakor ne folyjon ki víz. A tömlőkocsi fagyálló.
A gyártó adatai
GARDENA Germany AB
PO Box 160 89
SE-103 92 Stockholm
service-partner@gardena.com
4078500045032
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag: | Fém |
| Tömlő: | Tömlő nélkül |
| Zuhany: | Zuhany nélkül |
| Tömlőskocsi típusa: | Tömlőskocsi |
| Csatlakoztató tömlő: | Csatlakozótömlő nélkül |
| Felcsévélési mechanizmus: | Kézi kurbli |
| Kihajtható állóláb: | Kihajtható állólábbal |
| Összecsukható forgatókar: | Összecsukható hajtókarral |
| Fagyálló: | Fagyálló |
| Kerti tömlőkhöz, max. átmérő: | 19 mm |
| Kerti tömlőkhöz, max. hosszúsághoz: | 60,0 m |
| Állítható magasságú fogantyú: | Állítható magasságú fogantyúval |
| Dob anyaga: | Fém |
| Dobnyílás: | Nyitott dob |
| Tömlővezető: | Tömlővezetékő nélkül |
| Tartóláb: | Állólábbal |
| UV-álló: | Nem UV-álló |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,30 kg |
| Magasság: | 73,0 cm |
| Szélesség: | 43,0 cm |
| Mélység: | 38,0 cm |





























