LUX-TOOLS fali tömlődoboz 12 m
Cikkszám 4907457Termékleírás
Cikkszám 4907457
A LUX-TOOLS fali tömlődobozzal kényelmesen öntözheti a kert kis és közepes méretű területeit. A tömlő a rugalmas tömlődobnak köszönhetően könnyen fel- és letekerhető, és tiszta és rendezett tömlőtárolást biztosít.
Praktikus fali tömlődob
Annak érdekében, hogy a kert mindig rendezett legyen, a kerti tömlő kényelmesen feltekerhető a fali tartóba. Így elkerülheti a botlásból eredő eleséseket is. Használat után a tömlő helytakarékosan tárolható. A tömlő maximális kihúzható hossza 12 m. A tömlődoboz 13 mm (1/2") csatlakozóméretű tömlőkkel kompatibilis.UV-álló tömlődoboz feltekerő automatikával
A tömlődoboz háza UV- és időjárásálló műanyagból készült. Szükség esetén a tömlődoboz egyszerűen levehető. A tömlő gyors és egyszerű újbóli feltekerése érdekében a fali tömlődoboz automatikus feltekerő mechanikával rendelkezik.A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873095580
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag: | Műanyag |
| Tömlő: | Tömlővel |
| Zuhany: | Zuhannyal együtt |
| Tömlőskocsi típusa: | Tömlődobok |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,80 kg |
| Magasság: | 33,5 cm |
| Szélesség: | 18,5 cm |
| Mélység: | 37,8 cm |



















